background

polskienglish

 

WYNIKI KONKURSU KALIGRAFICZNO-PLASTYCZNEGO 2018
Wśród uczniów klasy 2 i 3 gimnazjum oraz klasy 7 szkoły podstawowej laureatami zostali:
- w kategorii prac kaligraficznych:

I miejsce:

Małgorzata Kadeja - Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu

II miejsce:

Marcin Dworak - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi Nr 42
Wiktoria Machnik - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli

III miejsce:

nie przyznano

Wyróżnienie:

Magdalena Nogaj - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
Magdalena Kędzior - Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"

- w kategorii prac plastycznych:

I miejsce:

Anna Iwaniec - Prywatna Szkoła Podstawowa Academos

II miejsce:

Gabriela Pyrzyńska - Szkoła Podstawowa Nr 4

III miejsce:

Weronika Jaśkowiec - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

Wyróżnienie:

Amelia Suder - Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu

Nagrody specjalne:

Nagroda Dyrektora:  Magdalena Nogaj - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
Nagroda publiczności:  Magdalena Kędzior - Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"
 
Wśród uczniów klas 4-6 szkół podstawowych laureatami zostali:
- w kategorii prac kaligraficznych:

I miejsce:

Sofia Balitska - Szkoła Podstawowa w Libertowie

II miejsce:

Magdalena Dworak - Szkoła Podstawowa w Libertowie
Mateusz Maszczyński - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
 

III miejsce: Natalia Gomułka - Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 5 STO

Wyróżnienie:

Aleksandra Wasilewska - Szkoła Podstawowa w Libertowie
Natalia Kędzior - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

- w kategorii prac plastycznych:

I miejsce:

Kamil Janawa - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7

II miejsce:

Olga Jamróz - Szkoła Podstawowa Nr 4

III miejsce:

Oliwia Wojtasik - Szkoła Podstawowa Nr 37

Wyróżnienie:

Oliwia Starowicz - Szkoła Podstawowa we Włosani

Nagrody specjalne:

Nagroda publiczności: Kamil Janawa - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
 
Wśród uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej laureatami zostali:
- w kategorii prac kaligraficznych:

I miejsce:

Mikołaj Wesołowski - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

II miejsce:

Teresa McInerney - Szkoła Podstawowa Nr 4

III miejsce:

nie przyznano

Wyróżnienie:

Marcelina Boesche - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

- w kategorii prac plastycznych:

I miejsce:

Radosław Krawczyk - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

II miejsce:

Tobiasz Prostak - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

III miejsce:

Maciej Pasek - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

Wyróżnienie:

Antoni Kozienko - Szkoła Podstawowa Nr 4
Olga Mirosław - Szkoła Podstawowa Nr 4
Ksawery Tarnawski - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

Nagrody specjalne:

Nagroda Dyrektora: 

Maciej Pasek - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

Nagroda publiczności:

Olga Mirosław - Szkoła Podstawowa Nr 4
Mikołaj Wesołowski
 
- Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

2018  ChG"Uczeń"   globbers joomla templates