background

polskienglish

 

WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA
TEKSTÓW BIBLIJNYCH 2018
Wśród uczniów klasy 2 i 3 gimnazjum oraz klasy 7 szkoły podstawowej laureatami zostali:

Grand Prix:

Julia Skorupa - Gimnazjum Nr 53 Sióstr Prezentek

I miejsce:

Iga Banaś - Szkoła Podstawowa w Mogilanach
Paulina TylekSzkoła Podstawowa w Mogilanach

II miejsce:

Bartłomiej Górnisiewicz - Szkoła Podstawowa w Mogilanach
Łukasz Wielgus - Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu

III miejsce:

Ewa Czop - Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu
Wiktoria Papiz - Szkoła Podstawowa Nr 30
Zofia Matoga Szkoła Podstawowa Nr 30

Wyróżnienie:

Mateusz ModrzejewskiChrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"
Szczepan Pyrdek - Szkoła Podstawowa we Włosani
Jakub Ruczka - Szkoła Podstawowa we Włosani
Oliwia Wrona - Szkoła Podstawowa Nr 1
Natalia Bogucka - Szkoła Podstawowa Nr 30
Maria KwiatkowskaZespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu

Wśród uczniów klas 4-6 szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce:

Jadwiga Dardzińska - Szkoła Podstawowa Nr 30

II miejsce:

Tymoteusz Prostak - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
Wiktoria Wcisło - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 

III miejsce: Aleksandra Mętel - Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 5 STO
Krzysztof BujniakSzkoła Podstawowa Nr 4
Antoni Szczeklik -  Szkoła Podstawowa Nr 1

Wyróżnienie:

Antonina Fert - Prywatna Szkoła Podstawowa Academos
Natalia Gomułka - Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 5 STO
Julia JakóbekZespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 
Aleksandra GilasSzkoła Podstawowa Nr 1
Karolina KurnikSzkoła Podstawowa w Libertowie
Mateusz Maszczyński - Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
Jakub PanuśSzkoła Podstawowa Nr 129
Maciej LaidlerSzkoła Podstawowa Nr 4
Anna MichalikSzkoła Podstawowa Nr 4
Zofia WolińskaSzkoła Podstawowa Nr 4
Szymon JaniaChrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
Adam NartowskiSzkoła Podstawowa Nr 37
Natalia Kędzior - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
Marta MilnerChrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
Georgii MikhailovskiChrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
Jacek SamborekChrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"

Wśród uczniów klas 0-3 szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce: Antonina Moskała - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
II miejsce: Filip Kurek - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
III miejsce: Marcelina Boesche - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń"
2018  ChG"Uczeń"   globbers joomla templates