background

polskienglish

WYNIKI GRY MIEJSKIEJ
W tym roku w grze miejskiej "I POŚLE ANIOŁÓW SWOICH" wzięło udział 45 grup uczniowskich i 1 grupa VIP.
Wśród uczniów szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce:


II miejsce:


III miejsce:


Szkoła Podstawowa nr 4:
Franciszek Igielski, Michał Czesak, Michał Fundament,
Maciej Laidler, Zofia Wolińska, Magdalena Boroń 

Szkoła Podstawowa nr 4: 
Wiktor Batek, Hubert Suwała, Julia Szumlińska,
Kasper 
Leżański, Kaja Lipińska, Magdalena Klimczyk 

Szkoła Podstawowa we Włosani:
Melania Kotarba, Karolina Jeleń, Krystian Nowak, 
Łukasz Matoga, Szymon Basta, Wiktor Broda

Wśród uczniów szkół podstawowych wyróżnieni zostali:

Szkoła Podstawowa w Książnicach Wielkich:
Benedykt Bukowiecki, Julia Gądek, Nikola Grzyb,
Aleksandra Kaczka, Roksana Miernik, Roksana Suwała

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Uczeń”:
Natan Firlit, Michał Wielgus, Nicholas Uddin,
Mateusz Cieślar, Jan Franaszek

Chrześcijańska Szkoła Podstawowa „Uczeń”:
Magdalena Kędzior, Natalia Kosińska, Małgorzata Kuszczak,
Natalia Baran, Maja Romanowska, Zuzanna Zimmer,

Szkoła Podstawowa nr 43:
Maria Boniecka, Urszula Horain, Przemysław Leszczyński,
Aleksandra Pawelec, Stanisław Trębacz,

Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej:
Ewa Zapała, Weronika Janicka, Ola Paluch,
Rebecca Fara, Zuzanna Pilch

Społeczna Szkoła Podstawowa STO nr 5:
Franciszek Kamionka, Natalia Gomułka, Kacper Otwinowski,
Marcelina Zemanek, Oskar Żółciński, Aleksandra Mętel

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu:
Kamila Ochmańska, Justyna Kwak, Agnieszka Haberna,
Maja Starostka, Gabriela Głowacz

Wśród uczniów szkół gimnazjalnych laureatami zostali:

I miejsce:

 




II miejsce:

 




III miejsce:


Gimnazjum w Sieprawiu:
Brygida Burkat, Aleksandra Iwanów, Aleksandra Chlebda,
Karolina Suder, Zofia Gancarz, Gabriela Budzeń

Gimnazjum nr 32:
Aleksandra Rybińska, Julia Jarosik, Natalia Jarosik,
Grzegorz Zielowski, Martyna Dudek

Gimnazjum Integracyjne nr 74:
Aleksandra Gałązka, Maria Raźny, Alicja Chojnacka,
Weronika Kawecka, Gabriela Dudzińska, Filip Stokłosa

Społeczne Gimnazjum STO nr 5:
Mateusz Rudnik, Alicja Marmon, Aleksandra Adamska,
Zbigniew Lisak

Gimnazjum nr 24:
Dominika Fudala, Karolina Musiał, Anna Zuba, 
Wiktoria Grzebień, Norbert Szeląg, Leonard Szeląg

Wśród uczniów szkół gimnazjalnych wyróżnieni zostali:

Wyróżnienia I stopnia:

Niepubliczne Gimnazjum w Koczanowie:
Natalia Grzyb, Gabriela Kłoda, Kamila Kupiszewska,
Monika Nowak, Wiktoria Puchała, Karolina Wójcik

Gimnazjum nr 32:
Rafał Wójtowicz, Kamil Krupa, Marek Żuwała,
Jan Krzemień, Karol Sikora, Hubert Zmyj

Wyróżnienia II stopnia:

Gimnazjum w Sieprawiu:
Natalia Mielczarek, Gabriela Balińska, Błażej Zagórski,
Radosław Synowiec, Kamil Matoga

Gimnazjum nr 24:
Zuzanna Austyn, Gabriela Dolna, Alicja Fugiel,
Nikola Fugiel, Marcelina Wójcik

Niepubliczne Gimnazjum w Koczanowie:
Katarzyna Jagła, Julia Król, Kinga Stojak,
Jakub Sowa

Gimnazjum nr 32:
Wiktoria Waligóra, Aleksandra Ziajko, Zuzanna Słobocian,
Łucja Przetocka, Marta Skiba, Wiktoria Nowak

Gimnazjum Integracyjne nr 74:
Jakub Bakalarz, Julia Luty, Julia Jakubek,
Justyna Francuziak, Agnieszka Krajewska

2018  ChG"Uczeń"   globbers joomla templates