background

polskienglish

WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA TEKSTÓW BIBLIJNYCH

Do konkursu pięknego czytania tekstów biblijnych zgłosiło się 145 uczniów.

W kategorii szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:



III miejsce:




Olga Jaromin - Prywatna Szkoła Podstawowa "Academos"

Maja Roehlich - Zespół Szkół Społecznych Nr 5
Natalia Kopeć - Szkoła Podstawowa Nr 117
Zofia Strzyżewska - Szkoła Podstawowa Nr 4
Tatiana Ryzhko - Szkoła Podstawowa Nr 1

Aleksandra Mętel - Zespół Szkół Społecznych Nr 5
Aleksandra Bystroń - Szkoła Podstawowa Nr 117
Anna Szyma - Szkoła Podstawowa Nr 12
Sylwia Wojtusiak - Szkoła Podstawowa Nr 34
Franciszek Igielski - Szkoła Podstawowa Nr 4

W kategorii szkół podstawowych wyróżnieni zostali:

Patryk Górski - Zespół Szkół Społecznych Nr 5
Marcelina Zemanek - Zespół Szkół Społecznych Nr 5
Stanisław Trębacz - Szkoła Podstawowa Mr 43
Franciszek Rychalak - Szkoła Podstawowa Nr 30
Karol Bukowiecki - Szkoła Podstawowa w Książnicach Wielkich
Julia Gądek - Szkoła Podstawowa w Książnicach Wielkich 
Wiktoria Gryza - Szkoła Podstawowa Nr 26
Helena Sabuda - Szkoła Podstawowa Nr 26
Ewa Zapała - Szkoła Podstawowa im. bł. C. Bożęckiej
Tymoteusz Prostak - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń" na Ugorku
Zofia Moskała - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń" na Ugorku
Maria Skucha - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń" na Kurdwanowie
Artur Strózik - Szkoła Podstawowa Nr 117
Michał Majkowski - Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Uczeń" na Kurdwanowie
Szymon Szeliga - Szkoła Podstawowa Nr 30
Kaja Lipińska -
Szkoła Podstawowa Nr 4
Karol Martos-Sanchez - Szkoła Podstawowa Nr 4
Katarzyna Miłobędzka - Szkoła Podstawowa Nr 21
Kacper Barnaś - Szkoła Podstawowa Nr 21
Krystian Nowak - Szkoła Podstawowa w Mogilanach

W kategorii szkół gimnazjalnych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:
 

Natalia Jarosik - Gimnazjum Nr 32
Aleksanndra Iwanów - Gimnazjum w Sieprawiu

Karolina Suder - Gimnazjum w Sieprawiu
Aleksandra Sielska - Prywatne Gimnazjum im. Noblistów Polskich  

Karol Sikora - Gimnazjum Nr 32
Julia Starowicz - Gimnazjum Nr 24

W kategorii szkół gimnazjalnych wyróżnieni zostali:

Natalia Mielczarek - Gimnazjum w Sieprawiu
Jakub Sowa - Niepubliczne Gimnazjum w Koczanowie
Aleksandra Chlebda - Gimnazjum w Sieprawiu
Gabriela Kłoda - Gimnazjum w Koczanowie
Julia Król - Gimnazjum w Koczanowie
Jakub Podolecki - Gimnazjum Nr 74
Aleksandra Adamska - Gimnazjum Nr 5
Michał Rogóż - Prywatne Gimnazjum im. Noblistów Polskich  
Przemysław Kopyciński - Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"
Igor Galos - Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"

2018  ChG"Uczeń"   globbers joomla templates