background

polskienglish

WYNIKI KONKURSU KALIGRAFICZNO-PLASTYCZNEGO

Do konkursu kaligraficzno-plastycznego nadesłano w tym roku 195 prac.
Po sprawdzeniu spełniania wymogów regulaminowych (format pracy, werset wybrany z podanego w tegorocznym regulaminie kanonu, samodzielność pracy) do oceniania dopuszczono 190 prac.

W kategorii prac plastycznych:
wśród uczniów szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

Katarzyna Niemczyk - Szkoła Podstawowa Nr 95

Karolina Klimkowska - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
Maria Rożek - Szkoła Podstawowa im. bł. C. Borzęckiej

Karolina Sterecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7

wśród uczniów szkół podstawowych wyróżnieni zostali:

Malwina Sarnacka - Szkoła Podstawowa Nr 4
Magdalena Dębicka - Prywatna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich
Jakub Miryński - Szkoła Podstawowa Nr 37
Kalina Grelowska - Szkoła Podstawowa Nr 4
Katarzyna Kołton - Szkoła Podstawowa Nr 117

Monika Włodyga - Szkoła Podstawowa Nr 34
Zuzanna Duniec - Szkoła Podstawowa Nr 21
Katarzyna Michalik - Szkoła Podstawowa Nr 21
Amelia Krupczak - Szkoła Podstawowa Nr 158
Zofia Szewczyk - Szkoła podstawowa Nr 21

W kategorii prac kaligraficznych:

wśród uczniów szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:


Anna Schwarz - Szkoła Podstawowa Nr 10

Zofia Małachowska - Szkoła Podstawowa w Libertowie

Szymon Skowronek - Szkoła Podstawowa Nr 38
Magdalena Dworak - Szkoła Podstawowa w Libertowie
Marcin Dworak - Szkoła Podstawowa w Libertowie

wśród uczniów szkół podstawowych wyróżnieni zostali:
Urszula Horain - Szkoła Podstawowa Nr 43
Klaudia Bobek - Szkoła Podstawowa w Libertowie
Jakub Krajnik - Szkoła Podstawowa w Libertowie
Bartłomiej Rydz - Szkoła Podstawowa w Libertowie
Maciej Olszamowski - Szkoła Podtawowa Nr 109
Patrycja Grzech - Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu
Anna Powroźnik - Szkoła Podstawowa Nr 1
W kategorii prac plastycznych:
wśród uczniów szkół gimnazjalnych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:
 

Zofia Pietrzyk - Gimnazjum Nr 32

Aleksandra Machaczka - Gimnazjum Nr 24
Jakub Sowa - Niepubliczne Gimnazjum w Koczanowie 

Anna Ćwierz - Gimnazjum w Sieprawiu
Jakub Trzciński - Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"

W kategorii szkół gimnazjalnych wyróżnieni zostali:

Karolina Daniewska - Gimnazjum Nr 24
Zofia Węgrzyn - Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"
Karolina Wójcik - Niepubliczne Gimnazjum w Koczanowie

W kategorii prac kaligraficznych:

wśród uczniów szkół gimnazjalnych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:


III miejsce:

Gabriela Pudlik - Gimnazjum w Sieprawiu
Kayla Kukulska - Chrześcijańskie Gimnazjum "Uczeń"

Małgorzata Branicka - Gimnazjum Ruchu Światło-Życie
Wiktoria Puchała - Niepubliczne Gimnazjum w Koczanowie

Monika Grabowska - Gimnazjum Ruchu Światło-Życie 
Weronika Kawecka - Gimnazjum z Oddz. Int. Nr 74

W kategorii szkół gimnazjalnych wyróżnieni zostali:
Julia Nowakowska - Gimnazjum Ruchu Światło-Życie
Aleksandra Surga - Gimnazjum Nr 24
Julia Król - Niepubliczne Gimnazjum w Koczanowie
Alicja Fugiel, Gabriela Dolna - Gimnazjum Nr 24
2018  ChG"Uczeń"   globbers joomla templates