background

polskienglish

WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA TEKSTÓW BIBLIJNYCH

W konkursie pięknego czytania tekstów biblijnych wzięło udział 75 uczestników.

W kategorii szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:


Julia Skorupa - SP Nr 159

Dominika Szulc - SP Nr 66
Adrianna Bator - SP Nr 164

Paulina Tylek - SP we Włosani
Mateusz Goc - SP Nr 144
Julia Sterecka - SP Nr 66

W kategorii szkół podstawowych wyróżnieni zostali:

Natalia Zarębska - Prywatna SP Nr 2

Oliwia Gibas – SP Nr 144

Magdalena Czekaj – SP Nr 144

Aleksandra Czekaj – SP Nr 144

Patrycja Wawro - SP Nr 144

Krzysztof Kopczyński – SP Nr 119

Noemi Matuszczak - ChSP ”Uczeń”

Julia Zych - SP Nr 66

Helena Roskosz - ChSP ”Uczeń”

Julia Myszkowska - Prywatna SP Nr 2

Jan Wojciechowski - SP Nr 164

Miłosz Orłowski – ChSP ”Uczeń”

Łukasz Kantor -  SP we Włosani

Barbara Malinowska – SP Nr 164

W kategorii szkół gimnazjalnych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

 

Samuel Didoszak - Gimnazjum Nr 81 

Jadwiga Siek - ChG ”Uczeń”

Natalia Matuszczak - ChG ”Uczeń”
Ewelina Sieńko - Gimnazjum Nr 49 

 

 

WYNIKI KONKURSU KALIGRAFICZNO-PLASTYCZNEGO

W konkursie kaligraficzno-plastycznym wzięło udział 137 uczestników.

W kategorii szkół podstawowych laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

Gabriela Rogowska - SP w Libertowie

Anna Powroźnik - SP Nr 1

Alina Kasprzykowska – ChSP ”Uczeń”

W kategorii szkół podstawowych wyróżnieni zostali:

Aleksandra Bodzioch - SP Nr 1 

Aleksandra Borkowicz - SP Nr 164 

Wiktor Broda - SP we Włosani

Aleksandra Celuch - SP we Włosani

Katarzyna Cholewa - SP Nr 144

Kamila Czarnomska - SP w Libertowie

Dominika Dziwisz - SP w Libertowie

Aleksandra Gałązka - SP Nr 98 

Julia Lewiak - ChSP ”Uczeń” 

Agata Renc - SP w Libertowie

Helena Roskosz - CHSP”Uczeń”

Kamila Szeląg - SP w Libertowie

Adrianna Wiechniak - SP w Libertowie

Gabriela Wielgus - ChSP ”Uczeń” (wyróżnienie kaligrafa)

Weronika Czelińska - SP Nr 144 (wyróżnienie dyrektora ChG "Uczeń")

Oskar Dominik - SP Nr 164 (wyróżnienie plastyka)

Nikodem Bolisęga - ChSP ”Uczeń” (wyróżnienie kaligrafa)

W kategorii szkół gimnazjalnych  laureatami zostali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

Izabela Rakowska – Gimnazjum w Gaju

Mateusz Maliszewski – Gimnazjum w Gaju

Anna Świadek - Prywatne Gimnazjum Nr 2 

W kategorii szkół gimnazjalnych  wyróżnieni zostali:

Przemysław Kopyciński - ChG ”Uczeń” (za układ graficzny)

Agnieszka Surówka - Gimnazjum w Gaju (za wybór tekstu)

Joanna Suruło - Gimnazjum w Gaju (wyróżnienie kaligrafa)

Wiktoria Kłyś - Gimnazjum w Gaju (wyróżnienie kaligrafa) 

Wyróżnienie publiczności otrzymali:

I miejsce:

II miejsce:

III miejsce:

Julia Skorupa - SP Nr 159

Izabella Żurek - SP Nr 164

Zofia Gał - SP Nr 164


 

 

2018  ChG"Uczeń"   globbers joomla templates