polskienglish

godz. 11:00 - 14:00

DZIEŃ OTWARTY

kończący IV tydzień projektu

pt. "Interaktywne Muzeum Pana Tadeusza w Chrześcijańskim Gimnazjum Uczeń".

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkich szkół "Uczeń"
(szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące).

12 marca 2016
odbył się DZIEŃ OTWARTY
naszego Gimnazjum

Przez cały tydzień poprzedzający Dzień Otwarty uczniowie na wszystkich lekcjach pracowali metodą projektu, zgłębiając treść "Małego Księcia". W czasie Dnia Otwartego przedstawili, czego nauczyli się w trakcie zajęć, pokazali gry komputerowe, makiety układu słonecznego, wyprodukowane perfumy, książeczki i memory w różnych językach i wiele innych rzeczy.  Główną atrakcją było przedstawienie "Małego Księcia" i quizy komputerowe.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

12 MARCA 2016

21 marca 2015

odbył się DZIEŃ OTWARTY naszego Gimnazjum

Przez cały tydzień poprzedzający Dzień Otwarty uczniowie na wszystkich lekcjach pracowali metodą projektu, zgłębiając treść powieści historycznej Henryka Sienkiewicza "Krzyżacy". W czasie Dnia Otwartego przedstawili, czego nauczyli się w trakcie zajęć, pokazali gry planszowe, makiety bitwy pod Grundwaldem, zioła średniowiecznej pani domu, herby rodowe, plansze i foldery o zamku w Malborku.  Główną atrakcją było przedstawienie "Krzyżaków".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

21 MARCA 2015 r.

zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY

naszego Gimnazjum

W tym roku zabierzemy Was w podróż w dawne czasy, opowiemy o losach Danuśki i Zbyszka oraz o groźnych rycerzach-zakonnikach.

22 MARCA 2014 r.
odbył się DZIEŃ OTWARTY
Chrześcijańskiego Gimnazjum "Uczeń"

Przez cały tydzień poprzedzający Dzień Otwarty uczniowie na wszystkich lekcjach pracowali metodą projektu, zgłębiając treść dramatu Szekspira "Romeo i Julia": poznali życiorys Szekspira, zrobili mapę Włoch i folder o Weronie, wysłuchali wykładu o fizjologii miłości, zrobili serce z cytatami o miłości zaczerpniętymi z Biblii, przygotowali karty memory ze słówkami polskimi, angielskimi i francuskimi, karty do gry w polsko-angielskiego "Piotrusia", na matematyce i fizyce rozwiązywali zadania dotyczące Romea i Julii, na informatyce przygotowali gry komputerowe, zbudowali balkon dla Julii i inne elementy scenografii do wystawianej przez siebie sztuki.

Poniżej kilka zdjęć z Dnia Otwartego i przygotowań (więcej w Galerii)

2017  ChG"Uczeń"   globbers joomla templates